تلفن :  66122141 - 021

محصولات

لوازم آزمایشگاهی (0)

لوازم آزمایشگاهی

عرضه انواع ظرف آزمایشگاهی

در قسمت ظرف آزمایشگاهی، انواع مختلف ظروف شامل شیشه  آلات آزمایشگاهی و … موجود است که به صورت کلی و یا جزئی قابل عرضه می باشد. قیمت محصولات در این بخش متغیر بوده و بسته به تعداد درخواستی به صورت خودکار محاسبه می شود. متقاضیان محترمی که تعداد ظرف آزمایشگاهی بیشتری سفارش می دهند، از تخفیفات بیشتری برخوردار خواهند شد. قیمت خرید عمده وسایل آزمایشگاهی توافقی است که برای اطلاع از آن می توانید با ما تماس بگیرید.

عرضه تجهیزات و وسایل آزمایشگاه شیمی

از دیگر بخش های وسایل آزمایشگاهی ارایه شده در "شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آبان مهر"، تجهیزات آزمایشگاهی شامل دستگاه های عمومی مانند کوره، آون، سانتربفیوژ، هیتر استیرر و … و دستگاه های تخصصی مانند الکتروریسی، اسپکتوفوتومتر و … موجود می باشد. تجهیزات ارایه شده در این بخش با تخفیف های مناسبی کمتر از قیمت فروش سازندگان آن ها ارایه می شوند.

فروش مواد شیمیایی در بخش وسایل آزمایشگاه شیمی

یکی دیگر از بخش های مهم وسایل آزمایشگاه شیمی، مواد شیمیایی می باشد. ویژگی اصلی فروش مواد شیمیایی در شرکت آبان مهر، عرضه محصولات به مقدار دلخواه و تضمین کیفیت مواد است. مواد شیمیایی آزمایشگاهی ارایه شده در آبان مهر از برندهای معتبر مرک، سیگما و … به انتخاب مشتری می باشد. اگر مشتریان گرامی از کیفیت وسایل آزمایشگاهی ارایه شده ناراضی باشند، تا 7 روز کاری امکان تعویض آن وجود دارد. این نکته در مورد مواد شیمیایی نیز صدق می کند.

همچنین در این فروشگاه علاوه بر مواد شیمیایی آزمایشگاهی، مواد شیمیایی صنعتی نیز ارایه می شود. مواد شیمیایی صنعتی نیز در مقادیر دلخواه از 1 کیلوگرم تا چندین تن عرضه می شود و مشتریان می توانند سفارش های خود را در محل کار خود و یا هر آدرس انتخابی تحویل گیرند.

جهت سفارش و دریافت مشاوره میتوانید با شرکت "تجهیزات آزمایشگاهی آبان مهر" به شماره 65606491 تماس بگیرید.

 

 

خبرنامه

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است
© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED