تلفن :  66122141 - 021

لوازم آزمایشگاهی

عرضه انواع ظرف آزمایشگاهی

در قسمت ظرف آزمایشگاهی، انواع مختلف ظروف شامل شیشه  آلات آزمایشگاهی و … موجود است که به صورت کلی و یا جزئی قابل عرضه می باشد. قیمت محصولات در این بخش متغیر بوده و بسته به تعداد درخواستی به صورت خودکار محاسبه می شود. متقاضیان محترمی که تعداد ظرف آزمایشگاهی بیشتری سفارش می دهند، از تخفیفات بیشتری برخوردار خواهند شد. قیمت خرید عمده وسایل آزمایشگاهی توافقی است که برای اطلاع از آن می توانید با ما تماس بگیرید.

عرضه تجهیزات و وسایل آزمایشگاه شیمی

از دیگر بخش های وسایل آزمایشگاهی ارایه شده در "شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آبان مهر"، تجهیزات آزمایشگاهی شامل دستگاه های عمومی مانند کوره، آون، سانتربفیوژ، هیتر استیرر و … و دستگاه های تخصصی مانند الکتروریسی، اسپکتوفوتومتر و … موجود می باشد. تجهیزات ارایه شده در این بخش با تخفیف های مناسبی کمتر از قیمت فروش سازندگان آن ها ارایه می شوند.

فروش مواد شیمیایی در بخش وسایل آزمایشگاه شیمی

یکی دیگر از بخش های مهم وسایل آزمایشگاه شیمی، مواد شیمیایی می باشد. ویژگی اصلی فروش مواد شیمیایی در شرکت آبان مهر، عرضه محصولات به مقدار دلخواه و تضمین کیفیت مواد است. مواد شیمیایی آزمایشگاهی ارایه شده در آبان مهر از برندهای معتبر مرک، سیگما و … به انتخاب مشتری می باشد. اگر مشتریان گرامی از کیفیت وسایل آزمایشگاهی ارایه شده ناراضی باشند، تا 7 روز کاری امکان تعویض آن وجود دارد. این نکته در مورد مواد شیمیایی نیز صدق می کند.

همچنین در این فروشگاه علاوه بر مواد شیمیایی آزمایشگاهی، مواد شیمیایی صنعتی نیز ارایه می شود. مواد شیمیایی صنعتی نیز در مقادیر دلخواه از 1 کیلوگرم تا چندین تن عرضه می شود و مشتریان می توانند سفارش های خود را در محل کار خود و یا هر آدرس انتخابی تحویل گیرند.

جهت سفارش و دریافت مشاوره میتوانید با شرکت "تجهیزات آزمایشگاهی آبان مهر" به شماره 65606491 تماس بگیرید.

 

 

شیشه آلات آزمایشگاهی (0)

شیشه آلات آزمایشگاهی

فروش ظروف آزمایشگاهی ؛ شیشه آلات آزمایشگاهی و ظروف شیشه ای

فروش ظروف آزمایشگاهی و شیشه آلات آزمایشگاهی در شرکت آبان مهر با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می پذیرد. انواع مختلف ظروف آزمایشگاهی مانند بشر، ارلن، پیپت، استوانه مدرج، پتری دیش در جنس های مختلف پلاستیکی، شیشه ای و همچنین استیل با بهترین کیفیت عرضه می شود. در صورتی که مشتریان محترم نیاز به خرید ظروف آزمایشگاهی با برند خاصی را داشتند می توانند با شرکت تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنند. همچنین در صورتی که تقاضای ظرفی را داشتید که در لیست ما وجود نداشت می توانید تقاضای تهیه آن را بدهید. تعداد شیشه های درخواستی روی قیمت آن تاثیر گذار است. توانایی شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آبان مهر در واردات و همچنین ارتباط با تجار با سابقه بازار باعث شده است ظروف آزمایشگاهی با قیمتی مناسب در اختیار محققین، مراکز تحققاتی و همچنین مراکز صنعتی قرار گیرد.

قیف :
وسیله ای شیشه ای ،پلاستیکی و … برای انتقال مایع ها از ظرفی به ظرف دیگر همچنین در صاف کردن و … به کار می رود.

برس لوله یا لوله شور:

نوعی برس که برای شستن وتمیز کردن دیواره ی درونی لوله ی آزمایش کاربرد دارد.برای شستن لوله آزمایش، برس را درون لوله آزمایش قرار می دهند و می چرخانند.

جا لوله ی آزمایش:

وسیله ای چوبی، پلاستیکی یا فلزی که برای نگهداری لوله آزمایش کاربرد دارد.

لیوان آزمایشگاهی یا بشر:

لیوان آزمایشگاهی که دارای دو نوع شیشه ای و پلاستیکی میباشد .از بشر برای برداشتن حجم معینی از مایعات و گرم کردن محلول ها ، تهیه محلول ها ، حل کردن مواد و انتقال محلول ها استفاده می گردد.بشر به اندازه های حجمی متفاوت موجود است. آن را روی سه پایه و توری نسوز قرار می دهند. برای تبخیر ،گرم کردن،صاف کردن وغیره… کاربرد دارد. با توجه به حجم آن مشخص می شود (مانند: 600 سی سی، 250 سی سی ، 1000 سی سی و … )

قیف جداکننده (دکانتور) :

از آن برای جدا کردن مایعاتی که مخلوط نشدنی اند همانند آب و نفت استفاده میشود.

ارلن مایر:

ظرفی مخروطی شکل است که برای گرم کردن محلول ها و مایعات و یا نگهداری آنها وهمچنین برای همزدن مخلوط ها کاربرد دارد.
(مانند: 600 سی سی، 250 سی سی ، 1000 سی سی و … )

لوله ی آزمایش :

لوله ای است برای نگه داری و گرم کردن محلول ها و مایعات و نباید در هنگام گرم کردن ان بیش از 1/3 ظرفیت آن را پر کرد. آن را ته گرد می سازند تا در برابر گرمای مستقیم آتش، نشکند.

شیشه آلات آزمایشگاهی

جهت سفارش و دریافت مشاوره میتوانید با شرکت "تجهیزات آزمایشگاهی آبان مهر" به شماره 65606491 تماس بگیرید.

خبرنامه

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است
© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED